zrkadlo do domácnosti

Zrkadlá do Vašej domácnosti

Zrkadlá  majú  veľmi  široké využitie v každodennom živote. My sa teraz budeme zaoberať len so zrkadlami v domácnosti, ktoré tvoria spolu s nábytkom kompaktný celok.

Značka iKuchyne je špecialistom na všetky druhy zrkadiel, ktoré delíme  podľa použitia na nástenné a stojanové zrkadlá v rôznych štýlových prevedeniach.

zrkadlo do domácnosti

Nástenné zrkadlá sa môžu využiť všade tam, kde je voľný priestor na stene, ale najviac v predsieni, v kúpeľni alebo aj v jedálni.  Samozrejme výber miesta na zavesenie zrkadla musí byť premyslený a estetický. Luxusné, štýlové zrkadlo môže vyniknúť len v krásnom prostredí. Teraz už sme u podstaty vecí. Aké môžu byť zrkadlá? Podľa štýlu sú  barokové, moderné, klasické a iné v rôznych farebných prevedeniach. Nástenné zrkadlá vynikajú aj vtedy, keď sú dobre osvetlené. Niektoré kusy sa predávajú už so zabudovaným svetlom. Vhodným doplnkom sú závesné svietidlá. Tu musíme spomenúť aj nábytok, ktorý vyniká v spoločnosti krásneho zrkadla.

Do predsiene by sme odporučili nástenné zrkadlo Skinny s krásnym dizajnom. V predsieni, esteticky vyrobená zabudovaná skriňa na predných dverách namontovaným zrkadlom je lahôdkou pre očí a šetrí aj vzácny priestor. Tu by sme ešte pripomenuli kusy nábytku na sedenie a to rohové lavice do kuchyne alebo stoličky. Viac informácií o stoličkách iKuchyne nájdete tu: https://ikuchyne.sk/stolicky/.

iKuchyne predávajú asi 49 druhov nástenných a stojanových zrkadiel za veľmi dobrú cenu momentálne na niektoré druhy poskytujeme zľavu až do výšky 33 percent. Poradenstvo je samozrejmosťou.

zrkadlo do domácnosti

Stojanové zrkadlá tvoria druhú časť nášho portfólia, ktoré sa umiestňujú priamo na zem. Vhodným priestorom na ich využitie je šatník alebo spálňa. Tu by som Vám odporučil zrkadlo Renaissance v striebornom prevedení. Samozrejme sú k dispozícií aj v iných farbách.

Vhodným, citlivým doplnkom domácnosti, ako som už naznačil, sú zrkadlá. Značka iKuchyne má široký výber a dobré ceny, preto neváhajte a využite túto príležitosť.

Leave a reply