obývacie priestory

Zariaďte si spolu s nami obývacie priestory v modernom štýle

Keby ste sledovali všetky interiérové trendy, ktoré sa z rokana rok menia, zbláznili by ste sa. Prispôsobiť sa aktuálnym moderným trendom sajednoducho nedá, pretože o rok to už nemusí byť v móde. Ak ale práve teraz plánujete rekonštrukciu obývacích priestorov a plánujete si ju komplet nanovo zariadiť, máme pre vás pár užitočných tipov, ako na to. Pomôžeme vám pri zariaďovaní obývacích priestorov v modernom štýle.

Minimalizmus vždy a všade

Obývacie priestory v modernom štýle by mali byť vminimalistickom štýle. Škandinávsky minimalistický štýl začína prekvitať aj v našichkončinách. V modernom zaneprázdnenom svete, kedy si po hektickom dni túžimeoddýchnuť, potrebujeme čisté, nie príliš preplnené interiérové priestory. Obývacia miestnosť je spoločenská miestnosť, kde sa budete stretávať s rodinoua v ktorej budete prijímať návštevy. Zaslúži si byť čistá, vzdušná, priestranná, no zároveň so všetkým, čo by v týchto priestoroch nemalo chýbať.Ak budete hľadať moderné obývacie steny, hľadajte ich v ponuke škandinávskeho nábytku. Nájdete tam hlavne bledé obývacie steny, ktoré sú veľmi vkusné.

Farbu obývacej steny nezabúdajte zladiť s farbou plávajúcejpodlahy. Farba obývacej steny nesmie byť identická s farbou podlahy. Nábytok by splynul s podlahou a nevyzeralo by to príliš pekne.

Sedacia súprava

Solitér obývačky vyberajte podľa veľkosti obývacíchpriestorov. Do väčších obývačiek odporúčame väčšie účkové sedačky, do menších zase klasické rohové sedačky. Čo sa týka farebného prevedenia, nič nepokazíte prírodnými odtieňmi sedacích súprav. Sú ľahko kombinovateľné a nikdy nevyjdu z módy. Aj o desať rokov si budete môcť povedať, že vaša sedačka je stále moderná.

Ak si ale zariaďujete obývačku v škandinávskom štýle,odporúčame tmavosivú a svetlosivú sedaciu súpravu. Neutrálnu sedačku si krásne presvetlíte farebnejšími dekoračnými vankúšmi a dekami.

Leave a reply