balkon - inspiracia

Zabezpečte si u vás doma príjemnú klímu

V letných mesiacoch, kedy teploty neklesajú výrazne ani počas noci, hľadáme spôsob, ako si náš domov trošku schladiť. Ak neviete, ako si v domácnosti zabezpečiť príjemnú klímu, my vám poradíme, ako na to. Nech sa páči, inšpirujte sa.
Originálne markízy na váš balkón/ terasu

Ak vás trápi nekrytý balkón a chcete si tento priestor chrániť pred priamym slnečným žiarením, niet nič lepšieho ako markíza. Markízy kúpite v ktoromkoľvek obchode s tieniacimi prvkami.

Markízy vám šetria a znížia náklady na energiu. Vyberte si z ponuky najmodernejších markíz tú, ktorá vám bude najviac vyhovovať. My vám jednoznačne odporúčame vyberať z ponuky látkových markíz. Markízy nájdete rozdelené do dvoch základných kategórií – balkónové a terasové.

Regulujte slnečné žiarenie práve s pomocou moderných markíz a chráňte váš interiér pred priamym slnečným žiarením. Markízy môžete nastaviť do takej dĺžky a výšky, v akej to bude vyhovovať práve vám.

Skladacie látkové žalúzie

Okrem kvalitných markíz vás môžu zaujať moderné skladacie látkové žalúzie, ktoré vo väčšine obchodov nájdete pod názvom plissé rolety. Sú vyrobené len z tých najkvalitnejších látok, regulujú slnečné žiarenie a poskytnú vám zatienenie šité na mieru vašej miestnosti. Ak potrebujete tienenie aj na strešné okná, nemajte obavy, vyrábajú sa aj plissé rolety na strešné okná. Jednoducho sa montujú a dokážu vám regulovať slnečné žiarenie efektívnejšie ako klasické žalúzie.

Vetrajte len skoro ráno a neskoro večer

Zabezpečte si u vás doma príjemnú klímu pomocou kvalitných originálnych tieniacich prvkov. My vám odporúčame plissé rolety a látkové markízy. Určite sa vám ale zapáčia aj vonkajšie žalúzia, ktoré mnohé domácnosti preferujú pred tými interiérovými. Ak si ale chcete zabezpečiť v domácnosti príjemný dýchateľný vzduch, počas dňa nikdy nevetrajte. Vetrajte len skoro ráno (medzi 5-7 hodinou ráno), poprípade neskoro večer (po 22:00 hodine).

Leave a reply