inšpirácia do kuchyňe

Vynikajúce riešenie aj do vašej kuchyne

Rozvoniava po chutnom domácom teplom jedle, ale zároveň patrí k miestnostiam, kde je udržanie poriadku priam nemožné. Reč je o kuchyni – o priestore, kde si vychutnávame rannú kávu, varíme nedeľný obed a vo väčšine prípadov sadáme aj k jedálenskému stolu.

Košové systémy

V súčasnosti, kedy sa najviac apeluje na triedenie odpadu, vám predstavujeme košové systémy, ktoré mnohí z vás poznáte aj pod názvom sortery. V kuchyni sa bez odpadkového koša nezaobídeme. Ak vám záleží na životnom prostredí a triedenie odpadu je u vás samozrejmosťou, odporúčame vám kúpu košového systému. Kuchynské sortery sú praktickým, ale i dizajnovým riešením do každej modernej kuchyne. Získate zvlášť nádoby na plasty, kovy, ale i biologický odpad. Umiestňujú sa do spodných skriniek kuchynských liniek a nezaberú vám toľko miesta, ako klasické koše.Rozdelenie kuchyne na zóny

Aby vaša kuchyňa spĺňala svoj účel, odporúčame vám kuchyňu pri jej zariaďovaní rozdeliť na zóny. Odporúčame vám kuchyňu rozdeliť na tieto zóny – skladovaciu zónu, zónu varenia a pečenia, pracovnú zónu, zónu umývania. Do stredu vám odporúčame dávať pracovnú zónu a zónu odkladania riadu. Tieto zóny musia byť v tesnej blízkosti. V blízkosti odkladania priestoru by mal byť drez s prístupom vody.

 

Moderný granitový drez

Ak práve rekonštruujete túto miestnosť, nezabúdajte si ju rozdeliť na vyššie spomínané zóny. Z ponuky drezov vyberajte modernejší granitový drez. Granitové drezy sú vyrobené z materiálu, ktorý obsahuje prírodný kameň s čiastočkami kremeňa a tvrdenej žuly. Ľahko sa udržiava, je antibakteriálny a kyseliny ho nepoškodia.

Ak chcete modernú kuchyňu, rozdeľte ju na zóny, trieďte odpad, kúpte si šikovné kuchynské sortery a hlavne si vyberajte granitový drez, ktorý sa ľahko udržiava a vydrží vám niekoľko desaťročí.

Leave a reply