kancelárske priestory

Tipy, ako si moderne zariadiť nové kancelárske priestory

Kancelárske priestory, nech už sú akokoľvek veľké, musia byť reprezentatívne. Do týchto priestorov budú za vami chodiť potencionálni, ale i stáli klienti a preto je povinnosťou majiteľa firmy vytvoriť ideálne podmienky na prácu, ale aj na dohadovanie podmienok o budúcej spolupráci.

Ako si moderne zariadiť nové kancelárske priestory?

Investujte do kvalitných kancelárskych kresiel a stolov

Akonáhle sa vám podarí kúpiť nové kancelárske priestory, v prvom rade by ste si mali spraviť prieskum medzi kancelárskymi kreslami a kancelárskymi stolmi. Sú najdôležitejšou súčasťou kancelárii a nezabúdajme spomenúť, že zamestnanci, ale aj vy ich budete využívať celý čas, čo sa v kancelárii budete nachádzať.

Čo sa týka kancelárskych kresiel, vyberajte ergonomické kancelárske kreslá vo farebne neutrálnych prevedeniach (čierna, sivá). Ergonomické kancelárske kreslá majú pevnú konštrukciu, učia nás správne sedieť a hlavne, majú kvalitné opierky hlavy a rúk.

Kancelárske stoly by mali mať dostatočne veľkú pracovnú plochu, mali by mať pevné stolové nohy a ideálne, ak by sa výška pracovnej plochy dala prispôsobiť.

Umiestnite do kancelárie sedačku na usádzanie hostí

V kancelárskych priestoroch potrebujete mať priestor, kde budete môcť prijímať návštevy. Rozhodne ich neposadíte na kancelárske kreslá zamestnancov. Odporúčame vám preto vytvoriť kútik, kde budete môcť bez problémov konzultovať prípadnú konzultáciu so svojimi potencionálnymi klientmi. Do tohto priestoru umiestnite luxusnú sedačku, odporúčame koženú rohovú sedačku. Poskytne vám viac priestoru na sedenie a oceníte to, ak k vám príde početnejšia skupina. Oceniť oceníte aj moderné rokovacie stoličky, avšak tie vám odporúčame dávať skôr do miestnosti zvlášť. Tie budú využívať najmä zamestnanci na poradách.

Ak si chcete moderne zariadiť kancelárske priestory, premyslite si výber kancelárskych stoličiek, stolov, ale aj sedačky, či rokovacích stoličiek.

V kancelárskych priestorov vytvorte aj oddychový kútik pre zamestnancov. Nesmú v ňom chýbať sedacie vaky, plne vybavená kuchynka a výkonný kávovar.

Zdroj obrázka:

Autor: ImageFlow / Shutterstock.com

Leave a reply