súkromie

Technológia, ktorá vám umožní vytvoriť si súkromie

Možnosť vytvoriť si súkromie, či už v domácnosti, alebo v kancelárskych priestoroch, vám ponúkne moderná smart technológia, ktorá sa ovláda pomocou aplikácie stiahnutej v moderných smartfónov. Jedná sa o technológiu, ktorá umožňuje, aby sa odtieň filmu menil z transparentného na netransparentný, a to jednoduchým ovládaním cez aplikáciu.

Fólie od Sonte Slovakia

Kvalitná mliečna fólia od firmy Sonte Slovakia je vhodná aj pre fyzické osoby - domácnosti, ktoré majú presklené priestory a potrebujú si nastaviť prenikanie slnečného žiarenia do daných priestorov. Najviac sa všakvyužívajú na zatemnenie predajní s preskleným výkladom, či do presklených kancelárií, ktoré si potrebujú vytvoriť súkromie a ochrániť svojich klientov odzvedavých pohľadov okoloidúcich.

Ak chcete súkromie, kúpte si kvalitnú mliečnu fóliu práve od vyššie spomínanej firmy.

Žiadna výmena okien a sklenených priečok

Mliečne fólie od Sonte Slovakia si nevyžadujú žiadnu výmenu okien a sklenených priečok. Inštalujú sa na všetky sklenené plochy. Môžete ichvyužiť v obývačke, či dokonca aj v miestnosti s najvyššou vlhkosťou – v kúpeľni. Z jednej strany mliečnej fólie sa nachádza samolepiaca vrstva, ktorá vám umožní nalepiť danú fóliu na sklenené priečky. Nie je potreba žiadna špeciálna inštalácia, takže to zvládnete bez akejkoľvek pomoci.

Podstatou týchto mliečnych fólií je tzv. digitálne tieňovanie. Kedykoľvek budete chcieť, môžete si pomocou aplikácie nastaviť transparentnosť, resp. netransparentnosť filmu. Keď je Sonte film - mliečna fólia vypnutá, do interiéru vám nikto neuvidí. Mliečna fólia je nepriehľadná.

Výhodou pre vás bude možnosť nastaviť si čas, kedypotrebujete, aby bola farba filmu transparentná, resp. netransparentná. Dokážete to za pomoci aplikácie, ktorú vám Sonte Slovakia umožní stiahnuť si úplne zadarmo.

Leave a reply