moderné sedačky

Praktické rady, ktoré oceníte pri výbere novej modernej sedačky

Vaša stará sedačka vám už pomaly dosluhuje a uvažujete, že si v blízkej dobe pôjdete kúpiť úplne novú sedačku? Ak áno, máme pre vás pár zaujímavých a praktických rád, ktoré vám pomôžu vybrať si novú sedačku.

Veľkosť sedačky je dôležitá

Pri výbere novej sedačky je potrebné si všímať, akú má veľkosť. Skôr, ako pôjdete do predajne so sedačkami, poprípade si otvoríte internetovýobchod so sedačkami, pomerajte si priestory, kde plánujete umiestniť sedačku.Ak ešte neviete, kde, sedačku vyberajte až vtedy, keď budete vedieť, kde juumiestnite. Takto sa vyhnete zbytočným problémom s tým, že sa vám sedačka do obývačky jednoducho nezmestí.

Odporúčame vám klasiku v podobe rohovej rozkladateľnej sedacej súpravy. Je vhodná do každej obývacej izby a poskytne dostatok miesta nasedenie pre všetkých členov rodiny. Ak ale máte veľké obývacie priestory (bývate na dome a obývačka je prepojená z jedálňou), odporúčame vám skôr kúpu väčších sedačiek v tvare U. Prakticky si toutosedačkou opticky ohraničíte obývací priestor od zvyšku miestnosti (od jedálne).

Aké farebné prevedenie si vybrať?

Pri výbere sedačky je potrebné zohľadniť aj farebné prevedenie.Akonáhle si otvoríte internetový obchod so sedačkami,objavia sa vám sedačky v rôznych farebných prevedeniach. Stačí si len vybrať jednu farbu, ktorá sa vám bude páčiť.

Umeleckým dušiam odporúčame sedačky vo výrazných farbách. Pozor ale, v danej miestnosti je podľa interiérových dizajnérov možná kombinácia maximálne troch farieb. Milovníkom škandinávskeho štýlu odporúčame prírodné odtiene sedacích súprav – sivá, béžová, smotanová, hnedá, slonovinová.

Aký poťahový materiál uprednostňovať?

Ak vám nevadí priplatiť si za kvalitný a luxusný poťah, investujte do kožených sedačiek. Ak vám kožené prídu príliš drahé,uprednostňujte sedačky s týmito poťahovými materiálmi – mikroplyš, mikrovlákno. Koženkovým sa vyhnite, nevydržia dlho.

Leave a reply