moderné interiéri - schodište

Nadčasovosť v každom modernom interiéri

Pri zariaďovaní novej nehnuteľnosti alebo rekonštrukcii staršej chceme, aby zariadenie, ktoré si vyberieme, vydržalo niekoľko desaťročí ako nové a hlavne, aby bolo stále moderné. V interiérovom dizajne v súčasnosti prevládajú minimalistické nadčasové prvky a čisté línie. Vytvárajú harmonický domov bez zbytočných rušivých elementov.
 

Nadčasová a zároveň luxusná dlažba

Ak si chcete zariadiť interiér v modernom nadčasovom štýle, vyberte si kamennú interiérovú dlažbu. Zo všetkých typov vám odporúčame tú vyrobenú z prírodného kameňa nazývaného travertín. Váš domov sa položením travertínovej dlažby zmení na luxusnú honosnú vilu, ktorá by pokojne mohla konkurovať nehnuteľnostiam hollywoodskych hviezd.

Travertín si jednoducho zamilujete

Kúpou takejto interiérovej dlažby získate luxusný, moderný a nadčasový prvok, ktorý uchváti každú návštevu hneď pri vstupe do vášho domova. Môže sa pochváliť vynikajúcimi fyzikálnymi vlastnosťami a ak sa obávate náročnej údržby, pri travertínovej dlažbe takéto obavy mať nemusíte. Nadčasová a luxusná interiérová dlažba môže byť len vaša!

Minimalistický nábytok

Žiadne čačky-mačky, ale čisté línie minimalistického nábytku. Neutrálne odtiene, prírodné materiály a prírodné vzory sú a budú IN v interiérovom dizajne. Ak chcete nadčasový interiér, nevyhýbajte sa minimalistickému nábytku a svoje bývanie nezahlcujte zbytočne veľkým množstvom dekorácií. Váš interiér ani zďaleka nebude vyzerať moderne a nadčasovo, ale skôr chaoticky. V interiéri kombinujte maximálne tri farby. Odporúčame vám však najmä neutrálne odtiene.

Nadčasovosť v každom modernom interiéri dosiahnete výberom novej modernej travertínovej dlažby a kúpou pekného minimalistického nábytka menších rozmerov a v prírodných farbách. Menej je niekedy viac. Aj v tom tkvie podstata nadčasovosti a minimalizmu.

Leave a reply