Moderné schody vyrobené na zákazku

Moderné schody (schodište) je vlastne komunikačný priestor spravidla ohraničený stropom alebo povalovým uzáverom. Ak chcete moderné schody, dajte si ich vyrobiť na zákazku. Jedine vtedy získate modernú dôležitú súčasť domácnosti, ktorá poslúži aj nasledujúcim generáciám.

 

Typy schodov

Pri výrobe nových schodov sa riaďte predovšetkým priestorom, ktorý máte k dispozícii. Všeobecne schody rozlišujeme medzi hlavné a vedľajšie, nazývané aj ako pomocné. Hlavné sú vhodné do poschodových domácností a vedľajšie schody nazývame tie na povalu, do podkrovia a na strechu. Schody rozlišujeme aj podľa tvaru, podľa materiálu, ale aj podľa počtu ramien.

Súčasťou schodíšť bol kedysi sklobetón. V súčasnosti sa skôr preferujú svetlíky, ktoré umožňujú presvetliť tmavší priestor, akým je napríklad aj schodište.
 

Drevené schody

Kvalitné, spoľahlivé, pevné – aj takéto sú drevené schody vyrábané na mieru v slovenských stolárskych firmách. Slovenské firmy vám vyrobia pekné drevené schody z toho najkvalitnejšieho a najpevnejšieho nekazového dreva. Ak stále zvažujete výrobu drevených schodov u slovenských firiem, s určitosťou vás presvedčí najmä stabilita a dlhá životnosť drevených schodov.

Ak chcete betónové schodište, dajte si vyrobiť drevené obklady na schody. Odporúčame vám ale samonosné drevené schody z kvalitného dreva. Či už potrebujete ľavotočivé, pravotočivé alebo zmiešanočiare, vyrobia vám také, aké potrebujete.

moderné interiéri - schodište

Kovové schody

Drevo patrí k teplým prírodným materiálom a práve preto si väčšina z nás dáva vyrobiť drevené schody. V kombinácii s kovom však tvorí skvelý architektonický prvok domácnosti, ktorý majitelia nehnuteľností nemusia schovávať pred očami návštev. Kvalitné kovové schody, resp. drevené schodište s kovovou nosnou konštrukciou váš interiér skrášli a zároveň zmodernizuje. Ak vás drevené schody nezaujali, čo tak si dať vyrobiť kvalitné kovové schody? V modernom interiéri krásne vyniknú.

Vyberte si niektorý z týchto typov schodíšť a spojte prízemie s poschodiami nádherným majestátnym a zároveň moderným schodišťom, ktoré poslúži aj generáciám po vás. Moderné schody vyrobené na zákazku sú dobrá investícia, ktorú nikdy neoľutujete.

Leave a reply