kuchyňa

Moderné doplnky, ktoré skrášlia aj vašu kuchyňu

Kuchyňa je miestnosť, v ktorej udržať poriadok je niekedy prakticky nemožné. Ak ale chcete mať moderne zariadenú kuchyňu, skôr, či neskôr si budete musieť hľadať inšpirácie na internete. My vám ich zopár ponúkame a verte, rozhodne budú stáť za to. Tieto doplnky môžu skrášliť aj vašu kuchyňu.

Pekné závesy

Sú dekoračným prvkom každej miestnosti a majú za úlohu aspoň čiastočne zabrániť prenikaniu prirodzeného denného svetla do interiéru. V kuchyni oceníte najmä pekné hotové závesy dlhé až po zem. Odporúčame vám vyberať si iné farebné prevedenia ako je farba stien. Závesy zlaďte spolu s ostatnými doplnkami – napríklad s farbou obrusa/ behúňa.

 

Moderné behúne na stôl

Ak vás už nudia škaredé fádne obrusy, odporúčame vám vymeniť ich za modernejšie gastronomické behúne. Nájsť ich môžete v rôznych farbách. Keď ich dokonale zladíte so závesmi a s ostatným zariadením kuchyne, miestnosť bude doslova žiariť. Odporúčame vám vyberať si behúne vyrobené zo 100% polyesteru s kvalitným spracovaním.

bylinky v kuchyni

Dózy na koreniny a bylinky

V kuchyni oceníte aj kvalitné uzatvárateľné dózy na koreniny a bylinky. Konkrétne dózy na koreniny si môžete kúpiť, ale ak chcete niečo originálne, odporúčame vám poháriky napríklad z horčice vyčistiť, nalepiť na ne nálepku, poprípade napísať farbami na sklo názov toho, čo bude v tejto uzatvárateľnej dóze umiestnené. Zaujímavé inšpirácie môžete nájsť aj na internete. Nechajte sa uniesť fantáziou a vytvorte si do kuchyne naozaj originálny doplnok.

Ak viete šiť, kúpte si kvalitnú, najlepšie ľanovú látku, a ušite si pekné vrecúška, do ktorých budete umiestňovať usušené bylinky na prípravu čajov, na dochutenie pokrmov.

Interiérové trendy sa neustále menia a nie vždy sa im budete môcť prispôsobiť. Ak potrebujete vašu kuchyňu skrášliť, neodporúčame vám meniť ešte zachovalý nábytok. Postačí vymeniť pár doplnkov za nové doplnky a uvidíte, že vaša kuchyňa bude vyzerať ako vymenená, a to bez toho, aby ste minuli všetky svoje úspory.

Čo vám teda odporúčame? Jednoznačne vám odporúčame nové závesy, behúne na stôl a dózy na koreniny a bylinky.

2 comments

 1. Ing. Tomáš Železný 24 apríla, 2018 at 15:53 Odpovedať

  Dobrý deň,

  sme spoločnosť zaoberajúca sa internetovým predajom. Zameriavame sa na bytový textil a módu. Zaujala nás Vaša stránka milujembyvanie.sk. Chceli by sme s Vami nadviazať spoluprácu v podobe PR článkov a odkazov. Vedeli by ste nám zaslať ponuku na zverejňovania PR článkov na Vašej stránke?

  Vopred ďakujeme za odpoveď

  Pekný deň

 2. Lea 31 mája, 2018 at 18:12 Odpovedať

  mne sa ku takymto jednoduchym kuchyniam neskutočne páčia geometrické čiernobiele koberce alebo modro žlté alebo takéto nejaké veselé jutex kusky 🙂

Leave a reply