drevený obklad

Kvalitný drevený obklad, ktorý vás na prvý pohľad dostane

Ak patríte medzi milovníkov prírody a dreva, určite ste sa pri nasťahovaní do vášho domova snažili zakomponovať aj to najcennejšie, čo v našich horách nájdeme. Kvalitné drevené obklady dokážu moderný interiér skrášliť, zútulniť a zjemniť a ak aj vás očarili, poradíme vám, ako zakomponovať impozantný tatranský profil (typ slovenských drevených obkladov) aj k vám domov.Zrubový obklad

Tatranský profil môžete využiť nielen v interiéri, ale i v exteriéri. Ak vlastníte chatku, alebo túžite mať váš domov obložený dreveným obkladom, určite by ste si mali obzrieť kvalitný zrubový obklad. Vyrába sa z kvalitného slovenského smrekového dreva vyrábaný v systéme pero- drážky (na jednej strane obkladu sa nachádza pero a na druhej drážka). Jednotlivé kusy do seba perfektne zapadajú a vytvárajú dokonalý spoj. Plesne mu neuškodia a navyše je vetruvzdorný. Jeho inštaláciu zvládnete bez najmenších problémov aj úplne sami.

 

Skrášlite si váš domov kvalitným dreveným zrubovým obkladom a pýšte sa aj vy moderným a štýlovým domovom.

 

Drevená podlaha- dlážkovica

Výrobcovia moderného dreveného obkladu (tatranského profilu) ponúkajú aj kvalitnú drevenú podlahu, ktorú charakterizuje vysoká životnosť, kvalita a ľahká údržba. Vyberte si z ponuky dlážkovíc tú najkrajšiu dlážkovicu, ktorá sa vám hodí do každej miestnosti v domácnosti.  Dlážkovica prinesie do vášho interiéru viac prírodného materiálu, ktoré sú v súčasnosti vyhľadávané viacerými interiérovými dizajnérmi. Zamilujete sa do nich na prvý pohľad. Váš domov zjemnia, prevoňajú a zmodernizujú.

 

Ak milujete kvalitné drevené obklady, tak v tom prípade vám jednoznačne odporúčame vyberať tatranské profily. Sú pekné, kvalitné a samozrejme aj cenovo dostupné.

Vo viacerých domácnostiach dominujú prírodné materiály. Prečo by nemohli aj u vás? Podľahnite aj vy čaru drevených obkladov a vyberajte si modernú dlážkovicu a zrubový obklad.

Leave a reply