pergola - tienenie terasy

Kvalitné tienenie moderných stavieb

Letné mesiace vedia byť niekedy veľmi kruté. Nielenže škodia nášmu zdraviu, ale škodia aj nášmu domovu a to tým, že ho neuveriteľne rýchlo prehrievajú. V tomto prípade nám vie pomôcť jedine efektívna tieniaca technika. Ak máte doma „len“ klasické žalúzie, predstavíme vám ďalšie tieniace techniky, ktoré budú pasovať každej modernej stavbe.Pergoly

Ak radi trávime leto v exteriéri, tak v tom prípade sa vám zapáčia pergoly. Sú vynikajúcou tieniacou technikou nekrytých terás a zabezpečujú plynulý prechod z interiéru do exteriéru. Vďaka nim si tak v podstate vytvoríte exteriérovú obývačku, kde si pokojne budete môcť doniesť čalúnenú sedačku, konferenčný stolík, ale aj gril. Pergoly vám budú ladiť s modernou architektúrou vášho domu a zároveň vám poskytnú vysnívané pohodlie. Vybrať si môžete z ponuky drevených alebo hliníkových pergol. S určitosťou vám môžeme povedať, že niet lepšej tieniacej techniky. Majú pohyblivú strechu, takže sa nemusíte obávať, že by vám interiér zatemnili. Navyše ich nemusíte schovávať na zimu – ponúkajú možnosť uzavretia. Žiaden dážď a ani vietor ich nezaskočí.

exteriérové žalúzie

Vonkajšie žalúzie

Ak vás nezaujali pergoly a hľadáte iný typ tieniacej techniky, tak v tom prípade vám odporúčame pozrieť si ponuku moderných vonkajších žalúzií. Zabezpečujú tepelnú ochranu budovy, takže sa nemusíte báť, že by sa vám interiér domácnosti rapídne prehrieval. Vonkajšie žalúzie predstavuje moderný a dizajnový spôsob tienenia, ktorý dodá každej stavbe špecifický vzhľad.

Ak hľadáte efektívne tienenie, ktoré vám umožní vetrať, aj keď je zatiahnuté, tak v tom prípade vám odporúčame obľúbené vonkajšie žalúzie.

Vyberte si kvalitné tienenie ešte pred príchodom tropických dní. Zo všetkých tieniacich techník vám jednoznačne odporúčame pergoly a vonkajšie žalúzie. Skvelé sú aj pre mnohých stále neznáme screenové rolety.

Leave a reply