kancelársky nábytok

Kancelársky nábytok, ktorý chráni zdravie vášho chrbáta

V ostatnom čase začali pribúdať pacienti, ktorých trápili zdravotné problémy týkajúce sa chrbtice a hlavnou príčinou týchto problémov nebolo nič iné, len dlhodobé sedenie.

Ak pracujete v kancelárii, alebo jednu takú vlastníte, zariaďte si ju tak, aby vás postupom času nezačali trápiť problémy s chrbticou.
Ergonomické kancelárske stoličky

Začnite s výberom kvalitných kancelárskych stoličiek pre seba, i svojich zamestnancov. Vyberajte len kvalitné výškovo nastaviteľné ergonomické kancelárske stoličky, ktoré vám a vašim zamestnancom poskytnú pohodlné sedenie. Sedením strávite takmer všetko svoj pracovný čas, preto nepodceňujte problémy s chrbticou a investujte do kancelárskych stoličiek. Musia mať kvalitnú opierku hlavy a rúk.

Výškovo nastaviteľný stôl pre každého zamestnanca kancelárie

Aby sa žiaden zamestnanec nemusel hrbiť k pracovnej ploche, odporúčame vám nakupovať vyhľadávané a veľmi kvalitné výškovo nastaviteľné stoly. Umožňujú každému z nás nastaviť si sklon a výšku pracovnej plochy podľa seba. Nikto z vás sa nebude musieť hrbiť, čím ochránite najmä zdravie vašej krčnej chrbtice a krížov. Výškovo nastaviteľné stoly nie sú drahé, práve naopak, sú cenovo prijateľné.

Investujte do kvalitného kancelárskeho nábytku a uvidíte, že sa vám táto investícia vráti. Vráti sa vám v podobe zdravia vašej chrbtice.

Okrem kancelárskych stoličiek a výškovo nastaviteľných stolov sa nebojte investovať aj do kvalitných ergonomických pomôcok – ergonomických myšiek, ramien na monitory, ergonomických klávesníc, stojanov na notebooky, podložiek na nohy, ale aj opierok predlaktia.

Dlhodobé sedenie v kancelárii nám škodí a práve preto by sme si mali pomôcť napríklad aj kvalitnými ergonomickými pomôckami. Zdravie máte len jedno a práve preto by ste si ho mali chrániť čo najviac, ako sa len dá.

Leave a reply