návrhy interiéru

Dizajnové návrhy interiéru, ktoré vám ukážu, ako bude vyzerať váš nový domov

Kúpa nového bývania patrí k najväčším investíciam, ktoré nás v živote čakajú. Chceme mať moderne zariadený domov a túžime po tom, aby nám zariadenie, do ktorého sme investovali veľa peňazí, slúžilo niekoľko desaťročí. Žiaľ obchodov s nábytkom pribúda a namiesto kvality sa sústreďujú na kvantitu.
Ak túžite po moderne zariadenom domove, skôr, ako sa rozhodnete rekonštruovať vašu novú nehnuteľnosť, dajte si vytvoriť detailný návrh interiéru.

Odhalí prípadné chyby

Každý z nás má ako-takú predstavu, ako bude náš nový domov vyzerať. Vyberáme si nábytok, hľadáme vhodné dekorácie a predstavujeme si, ako budú vyzerať jednotlivé miestnosti v domácnosti po umiestnení daného nábytku a dekorácií. Žiaľ, naše predstavy niekedy nezodpovedajú realite a keď už kúpime konkrétny nábytok a dekorácie, zistíme, že sa nám k sebe vôbec nehodia. Nábytok sa nehodí k farbe stien a podlahy. Dekorácie zase príliš „kričia“.

Ak si dáte vytvoriť luxusný návrh interiéru, uvidíte, ako bude vyzerať váš nový domov skôr, ako začnete dispozične prerábať váš nový domov. Vyhnete sa tak prípadných chybám, ktoré vám podrobný návrh interiéru odhalí a ušetríte najmä peniaze.

Skúsené interiérové štúdio

Ak poznáte niekoho, kto prednedávnom rekonštruoval nehnuteľnosť a spolupracoval s bytovým architektom a interiérovým štúdiom, zistite si, ako bol s jeho spoluprácou spokojný. Odporúčame vám vyberať si interiérové štúdiá na základe pozitívnych referencií a zrealizovaných projektov, ktoré majú väčšinou zverejnené aj na firemnej web stránke. Sami odhadnete, či sa vám štýl bytových architektov pozdáva a chceli by ste, aby podobný návrh vytvoril aj vám, alebo sa rozhodnete hľadať iné interiérové štúdiá a iných bytových architektov. Interiérové štúdio musí mať viacero úspešne zrealizovaných projektov. Ide predsa o vaše peniaze, o váš domov, preto dôkladne zvážte výber interiérového štúdia.

Ak chcete vidieť, ako bude vyzerať váš nový domov s nábytkom, ktorý ste si vybrali a ktorý by ste chceli mať u vás doma, potom neváhajte a kontaktujte skúsené interiérové štúdiá a vyberte si jedno, ktoré vám bude najviac vyhovovať. Za návrh interiéru si samozrejme zaplatíte. Budete vedieť, ako bude interiér vyzerať a skôr, ako začnete prerábať, urobíte potrebné zmeny v návrhu a neinvestujete peniaze do rekonštrukcie/ nábytku, ktorá vám neskôr nebude vyhovovať.

Leave a reply