moderný interiér

Chcete krajší interiér? Inšpirujte sa zaujímavými inšpiráciami na pekné bývanie

Kúpili ste si holobyt a plánujete svoj nový domov kompletne zariaďovať, alebo chcete zariadenie všetkých miestností vo vašej domácnosti pretriediť a namiesto starých kúpiť nové modernejšie? Inšpirujte sa zaujímavými inšpiráciami, ktoré vám pomôžu pri zariaďovaní vášho hniezdočka.
Pekné inšpirácie nájdete aj na internete

Ak ste si doteraz kupovali len časopisy o bývaní, skúste radšej pozrieť na internet. Práve tam môžete nájsť zaujímavé weby zamerané na bývanie, ktoré svojim čitateľom a obdivovateľom ponúkajú moderné inšpirácie na bývanie. Trendy v interiérovom dizajne sa nedajú sledovať. Niečo sa mení, niečo zase ostáva. S pomocou internetových magazínov zameraných na dizajn, dekorácie a zariaďovanie interiéru/ exteriéru však ostanete v obraze a v budúcnosti sa vám takéto informácie určite zídu. Zídu sa vám ale aj teraz, keď plánujete nanovo zariaďovať vaše bývanie.

minimalistický interiér

Prírodné dekorácie a minimalistický štýl

Minimalistický, čiže škandinávsky štýl sa dostal až k nám a slovenskí interiéroví dizajnéri sú ním vo veľkej miere ovplyvnení. Práve preto nájdete vo väčšine internetových magazínov rady, ktoré nás navádzajú, aby sme si interiér zariadili práve v tomto štýle. Je to nadčasový štýl, nič nim nepokazíme, no niektorým ľuďom príde až príliš nudný. Nech už ste na tom akokoľvek, výhodou minimalistického štýlu je to, že používa dekorácie vyrobené výlučne len z prírodných materiálov, najčastejšie však z dreva a ratanu. Ratanové srdiečka zavesené na konároch v priesvitných vázach, alebo drevené písmenka, z ktorých si môžete vytvoriť ľubovoľné slová – napríklad HOME, RELAX, LOVE sa vám určite vybavia ako prvé. Čo tak im dať možnosť a kúpiť si ich?

Ak hľadáte pekné dekorácie do bytu, tieto by vám určite nemali chýbať.

Medzi prírodné dekorácie radíme aj dekorácie z vlny. V súčasnosti je veľmi obľúbená hrubá priadza, z ktorej si môžete pomocou rôznych zaujímavých kreatívnych videí vytvoriť deku, vankúš, ale aj čiapku na zimu.

Ak chcete mať krajší interiér, poctivo vyberajte každú jednu dekoráciu a držte sa jedného štýlu. Ak sa rozhodnete pre minimalizmus, zariaďujete v tomto štýle všetky miestnosti v domácnosti. Neskáčte z jedného štýlu na druhý a nekombinujte príliš veľké množstvo farieb. Odporúčame maximálne tri.

Ak si neviete dať rady pri zariaďovaní, inšpirujte sa nápadmi uverejnenými na internete, konkrétne v magazínoch zameraných na bývanie.

1 comment

Leave a reply